O mnie

Połowę własnego życia przepracowałam w korporacji aż nadszedł czas aby wziąć sprawy w swoje ręce i pójść drogą gdzie będę mogła swobodnie tworzyć i dzielić się z Wami moją pasją.

Dlatego też postanowiłam stworzyć serwis gdzie zaprezentuję swoje rękodzieło oraz perełki wyszukane w Second Hand i Outlecie.

Kolekcja handmade

W związku z tym, że w sklepach niełatwo znaleźć artykuły wysokiej trwałości i o autorskim sznycie, rękodzieło artystyczne to zakup, który gwarantuje unikatowość i pieczołowite wykonanie. 

W dzisiejszych czasach to ono jest towarem luksusowym, w przeciwieństwie do wszechobecnych produktów wykonywanych fabrycznie według jednego wzorca.

Kolekcja secondhand

ubrania second hand z roku na rok zyskują coraz bardziej na popularności. Stawiają na nią nie tylko zwykli ludzie, ale również influencerzy, celebryci, a nawet gwiazdy.

Nic w tym dziwnego, to tutaj można znaleźć ciekawe i oryginalne modowe perełki w przystępnych cenach.

EKO

Rzeczy kupione w secondhandach dostają drugie życie dzięki temu nie kupujemy nowych rzeczy tym samym napędzając tylko coraz bardziej produkcję, robimy coś dobrego dla naszej planety, zapobiegając jej nadmiernemu zaśmieceniu. Dodatkowo, ubrania z „drugiej ręki” są bardziej hipoalergiczne bez toksycznej chemii. Dzieje się tak dlatego, że ubrania były wyprane kilka albo nawet kilkanaście razy i w ten sposób usunięte zostały z nich szkodliwe dla nas pestycydy.

Opinie

Vitae ultricies leo integer malesuada euismod
Odio tempor orci dapibus ultrices in. Egestas diam in cursus euismod. Dictum purus viverra accumsan in nislempor.

Jan Kowalski

Kupuj najnowsze kolekcje, którymi zaskoczysz

Mauris vitae ultricies leo integer malesuada. Ac odio tempor orci dapibus ultrices in. Egestas diam in arcu cursus euismod. Dictum purus viverra accumsan in nisl.

Newsletter

Subskrybuj, aby otrzymywać wiadomości o nowych produktach i ofertach specjalnych